СВОДКА

Дете пострада при сблъсък с конска каруца край Стара Загора, възрастен шофьор катастрофира на АМ "Тракия"

Две катастрофи с двама пострадали са станали през последното денонощие в Старозагорско. На магистрала "Тракия" самокатастрофира 73-годишен водач на "Опел", който е настанен в болница без опасност за живота. В другата катастрофа 16-годишно момче, управляващо двуколесно превозно средство с животинска тяга, блъска 12-годишна пешеходка, която също е без опасност за живота.

Източник:

← Към Крими