Дете е в болница, след като 16-годишен водач го блъсна с каруца
16-годишен водач на каруца блъсна 12-годишно дете край Стара Загора. Пострадалото момиче е настанено в болница, без опасност за живота. Водачът е тестван за алкохол, като резултатът е отрицателен.
Източник: