Във Варна художничката Ирена Янкова се представя за първи път с изложба в България, заедно със съпруга си Янко Янков
Ирена Янкова, която от 16 години живее и работи в Норвегия, представя първата си изложба в България заедно със съпруга си Янко Янков в галерия "33" във Варна. Художничката смята, че българската публика е по-отворена и ценяща абстрактни теми, за разлика от норвежците, които са по-резервирани. След Варна двамата планират и изложба в софийската галерия Heritage през юли.
Източник: