СВОДКА

Кола се вряза в дентална клиника в столицата

Автомобил се е врязал в дентален кабинет на столичната улица „Горски пътник“, като при инцидента няма пострадали. Поради нанесени щети по фасадата и част от специализираната апаратура клиниката няма да работи няколко дни. От центъра изказаха благодарност за оказаната помощ.

Източници (2):

← Към Крими