Пожелавам много успех на абсолвентите, с които се гордеем, каза проф. д-р Здравка Василева на изложбата на „Графика“ и „Метал“ от НХА
Зам.-ректорът на Националната художествена академия проф. д-р Здравка Василева откри изложбата на специалностите „Графика“ и „Метал“ от проекта „Изложби на дипломираните от НХА – випуск 2026“ и пожела на абсолвентите творческо вдъхновение и успех. Доц. Васил Колев от катедра „Графика“ подчерта, че и двете специалности изискват сериозна работа, но студентите се представят на много високо ниво.
Източник: