СВОДКА

Криза с боклука във Варна след 5 юли? Кметът с "план Б", създадоха група за по-чиста околона среда

Общинският съвет във Варна създаде работна група, която в срок от един месец да изготви предложения за подобряване на благоустрояването, чистотата и управлението на зелените площи в града. Повод за решението бяха дебати около сметосъбирането, след като кметът Благомир Коцев информира, че действащият договор изтича на 5 юли, а процедурата за нов изпълнител все още не е приключила. Начело на групата застава председателят на Общинския съвет Христо Димитров.

Източник:

← Към България