Във Варна организирана престъпна група е използвала фалшиви нотариални актове, за да завземе общински и държавни имоти, казаха от ДБ
Във Варна организирана престъпна група е използвала фалшиви нотариални актове, за да завземе общински и държавни имоти, заяви Божидар Божанов от "Демократична България". Той обвини прокуратурата, че делото е било прехвърлено от Варна в София, където "потъва и умира", а народният представител Стела Николова допълни, че схемата не би могла да се осъществи без съдействието на служители от кадастъра.
Източници (3):