СВОДКА

52 евро ще плати младеж, надраскал с маркер фасадата на училище в Свищов

20-годишен младеж от Свищов получи глоба от 52 евро, след като надраска с перманентен маркер фасадата на местно училище, изписвайки цинизми и вулгарни изрази. Санкцията бе наложена от Районния съд в града, а актът му е съставен по Указа за борба с дребното хулиганство.

Източник:

← Към Крими