16-годишно момче е в болница след челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре
Две тротинетки, управлявани от непълнолетни на 15 и 16 години, са се сблъскали челно в несебърското село Оризаре, съобщиха от полицията в Бургас. При инцидента 16-годишното момче е получило счупена ръка и е транспортирано до болница в Бургас. Причината за удара е движение с несъобразена скорост при прав участък от пътя.
Източници (2):