Кола се вряза в дентален кабинет в София
Автомобил се вряза в дентален кабинет на улица "Горски пътник" в София, като при инцидента няма пострадали хора. Заради сериозни щети по фасадата и част от специализираната апаратура обаче центърът няма да работи в следващите няколко дни.
Източници (2):