Чех се удави в басейн в Приморско
Осемдесет и петгодишен чешки турист се е удавил в басейна на хотел "Приморско Дел Сол" в Приморско, като сигналът за инцидента е подаден вчера малко преди 16:00 часа. Мъжът е влязъл във външния басейн, направил няколко загребвания и след това тялото му се отпуснало и потънало, а пристигналият екип на Спешна помощ само е констатирал смъртта му. По случая е образувано досъдебно производство, а това е втори подобен трагичен инцидент в рамките на няколко дни след удавянето на дете в Ахелой.
Източници (4):