СВОДКА

Нагелсман стоически след загубата от Еквадор: „Трябва да се поучим и да гледаме напред“

Германският национален отбор загуби с 1:2 от Еквадор в последния си мач от груповата фаза на Мондиал 2026, но вече беше осигурил място в елиминациите. Старши треньорът Юлиан Нагелсман призова отбора да се поучи от грешките и да гледа напред, като подчерта нуждата от подобрение и по-голямо спокойствие в играта.

Източник:

← Към Спорт