Шофьорът, помел скутер с двама младежи край Мездра, имал книжка от януари
Шофьорът, който помете скутер с двама младежи край Мездра, е получил книжката си едва през януари тази година и има само едно платено нарушение. При катастрофата загинаха 16-годишно момиче и 17-годишно момче, членове на фенклуба на "Ботев" (Враца), след като кола с висока скорост навлязе в насрещното движение и ги помете. Момчето, управлявало скутера, е починало на място, а момичето е изхвърчало върху дърво.
Източници (2):