СВОДКА

Младеж е пострадал при челен сблъсък между две индивидуални електрически превозни средства, съобщиха от полицията в Бургас

Двама непълнолетни се сблъскаха челно с електрически превозни средства в несебърското село Оризаре, като 16-годишно момче е с фрактура на ръката и е откарано в бургаската болница. Инцидентът е станал поради движение с несъобразена скорост на прав участък, съобщиха от полицията.

Източник:

← Към Крими