Мъж е с опасност за живота, след като получи инсулт докато шофира на АМ "Тракия"
Мъж от Хасково получи инсулт докато шофира на автомагистрала „Тракия" и за да избегне инцидент, навлезе в паркинг, блъсна се в мантинелата и спря в канавка. 61-годишният водач е откаран в болница, където лекарите са установили инсулт, и остава с опасност за живота.
Източник: