СВОДКА

В Плевен институции се обединяват в обща инициатива за превенция на употребата на наркотици сред младежите

В Плевен три институции – Местната комисия за борба с противообществените прояви, Районният съд и Агенция „Митници“ – се обединяват в инициативата „Не сте сами“ за превенция на употребата на наркотици сред младежите. Програмата включва открит диалог, демонстрации с куче за откриване на наркотици и концерт на рап изпълнителите FYRE&THEO. По данни на митниците кампанията вече е запознала над седем хиляди ученици с рисковете от наркотиците и хазартната зависимост.

Източник:

← Към България