СВОДКА

6 акта за нерегламентирано отглеждане на кучета съставиха в Горна Оряховица

Шест акта за нерегламентирано отглеждане на кучета са съставили общински полицаи в Горна Оряховица по време на контролна акция в квартал "Калтинец". Местни жители се опитали да скрият животните, но шест кучета са транспортирани в общинския приют, където ще бъдат кастрирани, ваксинирани и чипирани. Предвидените глоби за нарушенията са от 100 до 2000 лева, а на нарушителите ще бъдат наложени санкции.

Източник:

← Към Крими