Очевидец за катастрофата на "Тракия": Нямаше абсолютно никакви следи от гръмнала гума или парчета каучук, нямаше и никакви следи от спирачен път
Очевидец разказва как по обяд се прибирал от Бургас по АМ "Тракия", когато видял огромни облаци пушек и стигнал до мястото на тежък инцидент – камион навлязъл в насрещното платно и убил трима души. Мъжът спрял в аварийната лента, подал сигнал на 112 и отишъл да види какво става, като заварил размазан камион с течаща нафта и пушек, а после видял и напълно смачкана кола.
Източник: