От днес до неделя Кюстендил ще бъде домакин на Празника на черешата
От днес до неделя Кюстендил е домакин на традиционния Празник на черешата, който включва изложения, базар, алея на занаятите и детски работилници в Градския парк. В програмата са предвидени концерти с участието на трио "Булгарина", група "Молец" и други изпълнители, както и официално откриване на 27 юни с представяне на нови сортове череши. Последният ден ще премине с кулинарни демонстрации от известни готвачи и концерт на Националното училище за танцово изкуство.
Източник: