СВОДКА

Приключват два ремонта на магистрала "Тракия"

В петък около 14 часа ще бъде пуснато движението по ремонтирания участък на магистрала "Тракия" в Софийска област, а от 9 часа ще бъде възстановено движението между 282-и и 287-и километър в област Ямбол. От Агенция "Пътна инфраструктура" съобщиха, че двата ремонта приключват в срок. Единствената отсечка от магистралата, на която продължава да се работи, е в област Стара Загора.

Източник:

← Към България