СВОДКА

Школа "Новите майстори" представя годишната си изложба "Храмът" в Кюстендил

Школа "Новите майстори" открива годишната си тематична изложба "Храмът" във фоайето на Общински театър Кюстендил, представяща над 60 живописни платна на храмове от различни култури. В експозицията участват настоящи и бивши възпитаници на школата, а при откриването ще бъдат изпратени шестима абитуриенти, които продължават обучението си в художествени висши училища.

Източник:

← Към Култура