Общинският съвет в Искър ще разгледа план за своята работа за второто шестмесечие на 2026 г.
Общинският съвет в Искър ще разгледа план за работата си за второто шестмесечие на 2026 г. на редовно заседание с 11 точки в дневния ред. Сред тях са даване на мандат на кмета Иван Йолов за гласуване в Асоциацията по водоснабдяване и кандидатстване за безвъзмездна финансова помощ по програма "Образование". Ще бъде обсъдено и предоставянето на временни безлихвени заеми от общинския бюджет за финансиране на проекти по програмите "Развитие на регионите" и партньорство с пожарната безопасност.
Източник: