СВОДКА

Швайнщайгер с остър коментар след загубата на Германия

Бастиан Швайнщайгер разкритикува представянето на германския национален отбор след загубата с 1:2 от Еквадор в груповата фаза на Световното първенство. Според легендарния полузащитник отборът вече не е на световно ниво и има трудности срещу физически силни и технични съперници. Той подчерта, че играта с топка и доминацията не отговарят на очакванията и има какво да се подобри.

Източник:

← Към Спорт