Дик Адвокаат: Нямам забележки към играчите ми
Старши треньорът на Кюрасао Дик Адвокаат заяви, че няма забележки към играчите си след загубата с 2:0 от Кот д'Ивоар в груповата фаза на Световното първенство. Той отбеляза, че отборът му е работил усърдно и е имал добри възможности за гол, но е поднесъл първото попадение на съперника. С тази загуба Кюрасао остана на последното място в група "Е" с една точка, докато Кот д'Ивоар се класира за първи път в плейофите на шампионата.
Източник: