Жозе Моуриньо иска новите му играчи да губят на Световното първенство
Жозе Моуриньо започва втория си период като старши треньор на Реал Мадрид и заяви, че се надява играчите на отбора да отпаднат по-бързо от Световното първенство, за да се включат по-рано в предсезонната подготовка. Той подчерта, че контролирането на егото е най-добрият проблем за треньора и че иска да задържи всички футболисти, за да изгради отбор от тях.
Източник: