Откриха бюст-паметник на легендата на Марек Сашо Паргов
Бюст-паметник на легендата на Марек Дупница Сашо Паргов бе тържествено открит на стадион „Бончук“ на 25 юни, когато великият нападател щеше да навърши 80 години. На събитието присъстваха кметът Първан Дангов и други официални лица, като изграждането на паметника е общо дело на инициативен комитет и почитатели.
Източник: