БМВ помете скутер с двама тийнейджъри, загинаха на място
Двама тийнейджъри на 17 и 16 години загинаха на място, след като автомобил с висока скорост навлязъл в насрещното платно край Мездра и помел скутера им. Момичето, возило се отзад, изхвърчало върху дърво, а момчето, управлявало скутера, починало на място. Тестовете за алкохол и наркотици на водача на колата са отрицателни.
Източник: