С водосвет за здраве и официално откриване на подготовката на мъжкия отбор на ОФК Беласица започва новият футболен сезон в Петрич
С водосвет за здраве беше даден старт на новия футболен сезон на ОФК Беласица в Петрич, като на събитието присъства зам.-кметът Кирил Танушев, който пожела успех на отбора. Старши треньорът Николай Димитров заяви, че основната цел е класиране сред водещите тимове, а селекцията продължава с привличането на нови попълнения, включително завръщащи се футболисти от школата на клуба.
Източник: