СВОДКА

Михайлов: Даваме на властта още един месец, после връщаме справедливостта

Лидерът на "Величие" Ивелин Михайлов заяви, че българите са станали по-бедни след приемането на еврото, като Румъния е в по-добра позиция и дори се готви за присъединяване на Молдова. Той обвини мафиотските структури в България, че прогонват младите хора и оказват натиск върху него, Исторически парк и партията, тъй като отказва да влиза в договорки. Михайлов допълни, че организацията му е единствената, която може да защити хората и да организира протести, а бъдещето на Исторически парк зависи от държавата.

Източник:

← Към Политика