Григор Димитров приключи участието си на турнира в Майорка след поражение от Давидович Фокина
Григор Димитров приключи участието си на турнира ATP 250 в Майорка, след като загуби на четвъртфиналите от испанеца Алехандро Давидович Фокина с 3:6, 3:6. Това бе третата му загуба от този съперник, а двубоят продължи само 74 минути. Българският тенисист вече насочва вниманието си към предстоящия „Уимбълдън“.
Източник: