СВОДКА

Алехандро Давидович Фокина грабна първия сет от Григор Димитров в Майорка

Григор Димитров загуби първия сет срещу Алехандро Давидович Фокина с 3:6 на четвъртфиналите на ATP 250 турнира в Майорка. Испанецът реализира три пробива и допусна един брейк, а сетът продължи 43 минути. Победителят от този мач ще срещне унгареца Фабиан Марожан, който елиминира Миомир Кецманович с 2:0.

Източник:

← Към Спорт