Шофьорът, причинил катастрофата на АМ "Тракия", направил всичко възможно да овладее камиона
Шофьорът, причинил катастрофата на АМ "Тракия" с три жертви, заяви пред съда, че съжалява и е направил всичко възможно да овладее камиона. Той е обвинен за нарушаване на правилата за движение, довело до смъртта на две или повече лица, като го грози от 5 до 20 години затвор. Стана ясно, че водачът има общо 20 нарушения, включително участие в други два инцидента.
Източник: