Играчите на Славия запалиха свещ в памет на децата от школата си
Футболистите и треньорският щаб на Славия запалиха свещи в църква в Банско в памет на загиналите при катастрофа деца от академията на клуба. Заради трагедията "белите" отмениха контролата с Рилски спортист, а академията преустанови дейност до второ нареждане.
Източник: