Общинският съвет в Ботевград прие отчет за административното, териториално и социално-икономическото развитие на село Врачеш
Общинският съвет в Ботевград прие отчет за развитието на село Врачеш, представен от кмета Драгомир Григоровски. В него се посочва, че населението намалява заради отрицателен естествен прираст, причинен от висока смъртност и ниска раждаемост. Броят на безработните в селото е малък, тъй като то се намира близо до град Ботевград.
Източник: