Ивелин Михайлов: Даваме още месец на новата власт, след което ще върнем справедливостта в България
Лидерът на "Величие" Ивелин Михайлов дава още един месец на новата власт, след което заплашва да "върне справедливостта" в България. Той обвини всички институции, че са срещу него и организацията му, тъй като отказват да влизат в договорки, и заяви, че страната е станала по-бедна след приемането на еврото. Михайлов подчерта, че мафиотските структури прогонват младите хора, но неговата организация може бързо да организира протести, подобни на тези, свалили предишни правителства.
Източник: