СВОДКА

Личи си, че подходът е мениджърски и сериозен, каза депутатът Чило Попов за отчета на Българската телеграфна агенция за 2025 г.

Депутатът от "Демократична България" Чило Попов похвали отчета на БТА за 2025 г., като заяви, че подходът на ръководството е мениджърски и сериозен. Той отбеляза, че държавната институция може да бъде повод за гордост и пример за частния сектор заради добрата си организация и внимание към детайлите. Попов също попита генералния директор на агенцията Кирил Вълчев за мястото на БТА в международния обмен.

Източник:

← Към Политика