СВОДКА

От УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив: С опасност за живота е жената, която пострада при катастрофа на АМ "Тракия"

49-годишната жена, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия", е транспортирана с медицински хеликоптер до УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив, където е настанена в КАИЛ с тежка политравма и опасност за живота. Според проф. Иван Дечев доминираща е тежката черепномозъчна травма, като не се очаква благоприятен изход, но винаги има надежда. При инцидента загинаха две деца от школата на "Славия" и бащата на едно от тях.

Източник:

← Към Крими