Пожарникари извадиха змия от автомобил в центъра на Кюстендил
В Кюстендил екип на пожарната реагира на сигнал за змия, скрита в лек автомобил с чуждестранна регистрация, паркиран в центъра на града. Минувачи забелязали влечугото под предния капак и веднага подали сигнал за опасност. Пожарникарите успешно уловили змията и я пуснали на безопасно място извън Кюстендил.
Източник: