Няма край на драмата в СОС: Парк „Заимов“ запазва името си засега, от ПП обаче искат преименуването му на "Оборище"
Столичният общински съвет реши парк "Заимов" да запази името си засега, след като областният управител върна доклада за преименуването му на "Оборище" за ново разглеждане. От "Продължаваме промяната – Демократична България" обявиха, че ще внесат отново доклада, но отсъствието на няколко общински съветници попречи да се съберат необходимите гласове. Липсата на участие от "Спаси София" в гласуването позволи на "БСП за България" и "Възраждане" да запазят сегашното име.
Източник: