Автомобил помете мексикански фенове след побезата над Чехия - ВИДЕО
След победата на Мексико с 3:0 над Чехия в Лос Кабос ликуващи фенове започнали да блъскат преминаващ автомобил, чийто шофьор внезапно натиснал газта и се врязал в тълпата. При инцидента пострадаха 17 души, като един от тях е в критично състояние, а водачът също е с тежки наранявания и е под наблюдение в болница. Местните власти са отцепили района и водят разследване на случая.
Източник: