СВОДКА

„Ако някой може да спаси компанията, това съм аз", заяви бившият ръководител на „Нисан" Карлос Гон

Бившият шеф на "Нисан" Карлос Гон заяви, че призивите на акционери за завръщането му са израз на недоволство от представянето на компанията след отстраняването му през 2018 г. Той отбеляза, че инвеститорите са разочаровани от тримата му наследници, които не са успели да възстановят растежа, и че според него той единствен може да спаси "Нисан". Гон, който живее в Ливан, след като избяга от Япония преди съдебен процес за финансови злоупотреби, отрича обвиненията и твърди, че е жертва на заговор.

Източник:

← Към Икономика