СВОДКА

Биячите племеник и вуйчо от Карнобат, пребили мъж почти до смърт, остават в ареста

Апелативният съд в Бургас потвърди мярката за неотклонение "задържане под стража" за Ангел и Михаил, които пребиха почти до смърт 46-годишен мъж в Карнобат. Заседанието беше закрито, тъй като единият от обвиняемите – Михаил, е непълнолетен, а по-възрастният Ангел е негов вуйчо. Нападението стана на 17 юни в двор на училище с множество удари с юмруци, ритници и дървена пръчка, като пострадалият получи тежки травми и беше хоспитализиран.

Източник:

← Към Крими