СВОДКА

Приключи енергийното обновяване на сградата на общинска и областна администрации и още четири обществени сгради в Кърджали

Енергийното обновяване на пет обществени сгради в Кърджали, финансирано по Механизма за възстановяване и устойчивост на ЕС, приключи. При символично прерязване на лента кметът Ерол Мюмюн отбеляза завършването на четири от обектите, сред които и сградата, в която се помещават общинската и областната администрации, Регионалната дирекция "Пожарна безопасност" и Сметната палата. Градоначалникът подчерта, че с високоефективните енергийни мерки са подобрени условията за административно обслужване на гражданите и работната среда в четирите институции.

Източник:

← Към България