Владо Манчев подсилва Берое с юноша на Лудогорец
Берое (Стара Загора) привлече защитника Георги Вълчев като трето ново попълнение за сезона във Втора лига. Той идва от Хебър, за който записа 19 мача и два гола през миналото първенство, а преди това е играл за Локомотив (Горна Оряховица) и Дунав, като е юноша на Лудогорец. Вълчев заяви, че е амбициран и призова феновете за подкрепа, за да върнат Берое там, където му е мястото.
Източник: