Автобусите от Кюстендил до София вече ще пътуват до Централна гара
С едноминутно мълчание и встъпване в длъжност на нов кмет започна редовното заседание на Общинския съвет в Кюстендил, като бяха почетени паметта на загиналите деца от футболен клуб "Славия" и всички жертви на катастрофи. Кметът Огнян Атанасов съобщи, че от следващите два месеца автобусите по линията Кюстендил – София ще тръгват от Централна гара в София, а не само от "Овча купел". На заседанието стана ясно още, че ремонтът на Езиковата гимназия е спрян заради забавено държавно финансиране, като общината очаква средства за довършването му.
Източник: