Жътвената кампания в област Монтана беше открита с ритуал край село Мадан в община Бойчиновци
В област Монтана беше открита жътвената кампания с ритуал край село Мадан, на който присъстваха областният управител Иван Каменов и други официални лица. Поради обилните валежи през последните дни реалното започване на жътвата се отлага с два-три дни, докато условията позволят влизане на техниката, но посевите са в много добро състояние.
Източник: