Славия се обединява в скръб: Вечер на памет и съпричастност пред стадион "Александър Шаламанов"
Тази вечер от 19:00 часа пред стадион "Александър Шаламанов" футболен клуб Славия организира възпоменателна церемония в памет на двете момчета от детско-юношеската школа, загинали при катастрофа на автомагистрала "Тракия". Клубът призовава фенове и граждани да се присъединят към мълчаливото бдение, като донесат цветя, шалчета или свещи. Фен клубът "Слависти" също изрази съболезнования, като подчерта, че в моменти на трагедия клубната принадлежност губи значение.
Източник: