СВОДКА

"Спаси София" недоволна, че с гузно мълчание СОС опазил 22-етажната сграда в "Младост"

"Спаси София" изрази недоволство, че Столичният общински съвет е отказал да отмени изграждането на 22-етажна сграда в "Младост" и е избегнал дебат по въпроса. В същото време съветът е приел три доклада на партията, включително за изграждане на 135 нови навеса на спирки на градския транспорт и за ограничаване на достъпа на автомобили в Борисовата градина.

Източник:

← Към България