Докладът за възстановяване на името на парк „Оборище“ ще бъде внесен отново в СОС, обяви Веселин Калановски
Докладът за възстановяване на името на парк „Оборище“ ще бъде внесен отново в Столичния общински съвет, съобщи Веселин Калановски от ПП-ДБ. Решението идва, след като по-рано съветът запази името „Заимов“, тъй като не бяха събрани необходимите 31 гласа за отхвърляне на връщането на доклада от областния управител. Калановски разкритикува липсата на някои общински съветници и определи групата на „Спаси София“ като съдействаща за запазване на името на „национален предател“.
Източник: