СВОДКА

Двете момчета, пострадали тежко при катастрофата в Горна Оряховица, са изведени от реанимация

Двете момчета, пострадали тежко при катастрофата в Горна Оряховица, са изведени от реанимация и вече са настанени в Детската травматология на "Пирогов". При инцидента на 18 юни, причинен от 15-годишен водач, пострадаха общо петима непълнолетни, като двама от тях бяха транспортирани с медицински хеликоптер до София за спешно лечение.

Източници (2):

← Към Крими